Ъглошлайф DAAG125-105 , 1050 W , 125 mm
Арт. №: 1047527
115.10 лв./бр.
бр.
Добави в количката
Доставка
Доставка до: гр. София Промени
* Валидна единствено за онлайн поръчки в рамките на населеното място
i Информация
Кат. №:
DAAG125-105
Технически показатели:
Захранване: 230V - 50/60Hz
Диаметър на диска: 125mm
Мощност: 1050W