Акумулаторен винтоверт DALD180Q , 18V , 1.5Ah , 2 скорости
Арт. №: 1043102
159.56 лв./бр.
бр.
Добави в количката
Доставка
Доставка до: гр. София Промени
* Валидна единствено за онлайн поръчки в рамките на населеното място
i Информация
Кат. №:
DALD180Q
Технически показатели:
Обороти: 0-400 / 0-1400 rpm
Батерия: 18V, 1 батерия 1500mAh Li-io
Време за зареждане: 1 час
Макс. въртящ момент: 36Nm
Степени на въртящ момент: 18+1
Патронник: 10 mm
Зарядно устройство
Макс. капацитет на пробиване: В метал: 10 mm / В дърво: 30 mm
ТОПЛИВО АД Наличности:
ТОПЛИВО АД Изпрати запитване
Име и фамилия *
E-mail *
Телефон *
Запитване *
Потвърдете, че не сте робот:
Последно прегледани
Полиетиленов сферичен кран равен PN16 ф40 х ф40 TRMK
бр.
Добави в количката
 Окачвач директен 120 мм (110008)