Сифон линеен пластмасов APZ9-750M , неръждаема решетка , 750 мм.
Арт. №: 1050256
Знаме на Чехия
Сифон линеен пластмасов APZ9-750M , неръждаема решетка , 750 мм. Сифон линеен пластмасов APZ9-750M , неръждаема решетка , 750 мм.
237.97 лв./бр.
бр.
Добави в количката
Доставка
Доставка до: гр. София Промени
* Валидна единствено за онлайн поръчки в рамките на населеното място
i Информация
Кат. №:
APZ9-750M
Приложение:
За вътрешна употреба
За отводняване на нивото на пода
За монтаж в открити пространства или близо до стена
За достъп до инвалидни колички
Характеристики:
Произведени от силно издръжлива пластмаса, която е устойчива на замръзване и химикали.
Височина на монтаж от 62 мм
Регулируеми пластмасови анкерни крака 0–35 mm, позволяващи бърз и удобен монтаж, включително прецизната настройка на необходимото ниво
Висока устойчивост срещу химикали
Сигурна връзка със строителната хидроизолационна система
Механично почистващ сифон до тръбата за отпадни води
Решетката е включена в опаковката
Самозалепваща лента за качествена хидроизолация
Материал: полипропилен, изпълнен с талк, устойчив на механични, химични и термични повреди
Технически показатели:
Клапа против миризма, комбиниран с воден затвор 29 mm
Поток на входната мрежа 28 l/min
Устойчивост на уловителя на миризми от налягане 640 Pa
Диаметър на сифона към отпадните води 40 mm
Минимална дебелина на бетона 62 mm
Обща монтажна височина 75 – 110 mm
Клас на натоварване K3 300 kg
ТОПЛИВО АД Наличности:
ТОПЛИВО АД Изпрати запитване
Име и фамилия *
E-mail *
Телефон *
Запитване *
Потвърдете, че не сте робот:
Свързани продукти
 Клещи тип гарга COX , 240 мм
WÜRTH
бр.
Добави в количката
 Клещи комбинирани COX , 160 мм